XXVIII Niedziela Zwykła

13 października 2019

1. Dzisiaj, po wieczornej Mszy św., ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W związku z tym nie będzie nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa. Zabierzmy ze sobą świece.
  2. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na „Fundusz Papieski – Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  3. Zakończyliśmy prace nad zabezpieczeniem balkonu. Koszt prac wyniósł około 4000 złotych.
  4. W przyszłym tygodniu będziemy gościli ks. Tadeusza Smereczyńskiego – misjonarza z Kazachstanu, który był u nas w zeszłym roku, Wesprzyjmy jego działalność hojną jałmużną.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego, początek o godz. 15.00 w kościele.
  6. W piątek, 18 października rozpoczynamy w naszej parafii „Kurs przedmałżeński”. Spotykamy się o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym, w Sali na pierwszym piętrze.
  7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK.

b/ w środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

c/ w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bp i m.

d/ w piątek – święto św. Łukasza, Ew., patrona pracowników służby zdrowia.

1. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Stanisława Korniak, Marek Banach, Tomasz Gosik-Gosiewski, Jan Piszkiewicz i Mieczysław Paprocki; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….