Mszy Świętej o godz. 11:30 przewodniczył ks. Krzysztof z diecezji Świdnickiej a słowo wygłosił ks.Proboszcz podczas Mszy Świętej do wspólnoty parafialnej zostało włączonych czworo dzieci, a na zakończenie Ksiądz Proboszcz włączył dzieci do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci ( PDMD - Ognisko Misyjne Dzieci ). Ognisko Misyjne w naszej parafii prowadzi s.M. Małgorzata Kalicińska.
Dzisiejsze wydarzenie wpisuje się w przeżywany w kościele Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.
Dzieciom Serdecznie gratulujemy włączenia do wielkiej dziecięcej misyjnej rodziny :)