1. We wtorek o godz.17:30 - Nieszpory z uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, a po Mszy Świętej o godz. 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy na zakończenie roku kalendarzowego, śpiew suplikacji i Te Deum. Uczestnictwo w tym nabożeństwie związane jest z przywilejem otrzymania odpustu zupełnego.
  2. Trwając w oczekiwaniu na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia, Fundacja Nasza Tradycja przygotowała wystawę zatytułowaną „Dzieci moje! Biskup Stefan Wyszyński Ordynariusz Lubelski 1946-'49”. Wystawę będzie można oglądać w naszym  kościele do 6 stycznia. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła otrzymacie folder z najważniejszymi wydarzeniami z życia Prymasa.
  3. Podobnie jak w ubiegłym roku dzieci z naszej parafii wyruszą z „Kolędą Misyjną” niosąc Dobrą Nowinę o narodzeniu Jezusa, życzenia oraz błogosławieństwo. Kolędowanie odbędzie się w niedzielę 5 stycznia. Każdy, kto będzie chciał przyjąć Misyjnych Kolędników jest proszony o zapisanie się na listę w zakrystii. Zebrane ofiary będą przeznaczone na Papieski Projekt Misyjny „DZIECIOM W AMAZONII”.
  4. Wizyta duszpasterska w bieżącym tygodniu /link - PATRZ TUTAJ / . W wizycie kolędowej pomaga nam ks. Przemek Warmiński, który prowadził adwentowe rekolekcje w naszej parafii.
  5. W sobotę po porannej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu i o godz. 9.00 Msza św. z kazaniem dla członków KŻR.
  6. Spotkanie opłatkowe Rady Duszpasterskiej w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
  7. W czasie kolędowym kancelaria czynna tylko przed południem od 9.00-10.00. W nagłych przypadkach prosimy o osobisty kontakt z duszpasterzem.
  1. Polecamy świąteczny numer prasy katolickiej: „Mały Gość Niedzielny” i „Gość Niedzielny”, do nabycia w zakrystii.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ w środę – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msza św. o 8.30, 10.00, 11.30, 16.00 i 18.00.

b/ w czwartek – wspomnienie św. Bazylego W. i Grzegorza z Nazjanzu, bp-ów i dK.

1. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Eugenia Maliszewska, Henryka Adamowska i Tadeusz Paprocki; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….