lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

  1. Drodzy parafianie prosimy o wysłuchanie Komunikatu Rady Stałej KEP i Dekretu Arcybiskupa Metropolity – czytamy.
  2. Zgodnie z zarządzeniem Pana Ministra Mateusza Morawieckiego na konieczności zapewnienia, aby w trakcie sprawowania kultu religijnego na danym terenie lub w danym obiekcie nie znajdowało się łącznie, zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, nie więcej niż 50 osób, wliczając w to uczestników i osoby sprawujące kult religijny, prosimy o posłuszeństwo i zrozumienie.
  3. Wszystkie spotkania grup parafialnych są zawieszone do odwołania.
  4. Godzinki ku Męce Pańskiej, Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa jest odwołana. Prosimy o modlitwę w gronie rodzinnym.
  5. Wszystkie wyjścia do kina są odwołane.
  6. Wyjazd do Ołtarzewa jest odwołany.
  7. Polecamy prasę katolicką, do nabycia przy wyjściu z kościoła, ofiarę 6 złotych prosimy włożyć do puszki.
  8. W tym tygodniu, w czwartek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca. Msze św. o 6.45, o 9.00 i o 18.00.
  9. Na końcu jedno słowo pocieszenia: wykorzystajmy czas przymusowej kwarantanny dla pogłębienia relacji z Bogiem, sięgając do Pisma Św., dobrej lektury i filmów o treści chrześcijańskiej. Bóg daje nam szczególny czas dla rodzinny. Z tego zła jakim jest pandemia, Bóg wyprowadzi dla nas wiele dobra, ufajmy w Jego miłosierdzie.
  10. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana; ++ Marianna Grudzińska, Barbara Pietrykowska, Zygmunt Zaręba i Danuta Dawid ; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...