lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

Sumie Odpustowej ku czci Patronki naszej wspólnoty parafialnej przewodniczył Dziekan Dekanatu Lublin-Wschód ks.kan. Kazimierz Gacan a Słowo Boże przez cały dzień głosił o.prof. Andrzej Derdziuk - kapucyn 

Na zakończenie Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem Księdz Dziekan odczytał AKT ZAWIERZENIA POLSKI NAJŚWIĘTSZEMU SERCU JEZUSA I MATCE BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI, którego to Aktu w Kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze dokonali Biskupi Polscy w dniu 3 maja 2020 roku.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z Sumy Odpustowej oraz nagrania Homilii O. profesora Andrzeja oraz Aktu Zawierzenia - dostępne pod linkami niżej:

 

Homilia o. prof. Andrzej Derdziuka - Suma Odpustowa - KLIKNIJ TUTAJ

Akt Ofiarowania Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matce Bożej Królowej Polski - KLIKNIJ TUTAJ

Suma Odpustowa - galeria KLIKNIJ TUTAJ

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...