lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

  • Zgodnie z zarządzeniami Ministra Zdrowia, na Mszy św. w naszej świątyni może jednorazowo uczestniczyć do 80 osób. Czas powrotu nadszedł. Zachęcamy do uczestniczą we Mszy św. w ciągu tygodnia. Trzeba ponownie zatroszczyć się o głęboką relację z Chrystusem w Słowie i w Najświętszej Eucharystii. Odwagi, nie bójcie się.
  • W środę, 13 maja obchodzimy wspomnienie M.B. Fatimskiej, a zarazem kolejną rocznicę pierwszego objawienia fatimskiego. O godz. 18:00 Msza Święta zbiorowa a po niej Różaniec Fatimski, jeszcze bez procesji.
  • Od 1 maja o godz. 17.30 rozpoczęliśmy codzienne nabożeństwa majowe.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ w środę wspomnienie dowolne NMP Fatimskiej

b/ w czwartek święto św. Macieja Apostoła

c/w sobotę święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

  • 9. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: Kazimiera Stadnik, Janina Tchórzewska, Rafał Miszczak, Grzegorz Drob; módlmy się w ich intencji i za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...