lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

12  lipca 2020

1.    Dzisiaj módlmy się ze szczególną intencją o mądre decyzje podjęte przez Polaków w sprawie wyboru dobrego Prezydenta: męża stanu, człowieka wiary i cnót chrześcijańskich, kochającego tradycję i historię naszej Ojczyzny. Idźmy wszyscy do urn wyborczych.

2.     W poniedziałek, 13 lipca, Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00 z procesja dookoła Kościoła.

3.    Przez cały lipiec w poniedziałki, środy i piątki w parku obok kościoła ( w przypadku złej pogody w domu parafialnym ) zapraszamy  dzieci, od godziny 10.00 do 15.00, na Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie. Gry i animacje dla dzieci - organizatorem jest Centrum Wolontariatu w Lublinie .

4.    W czwartek, 16 lipca, wspomnienie 40-ej rocznicy Strajków Lubelskich. Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu zaprasza do udziału w obchodach, które odbędą się o godz. 11:00 na terenie Dworca PKP Lublin Północny. Do 14 lipca koniecznie trzeba potwierdzić obecność pod numerem telefonu:              81 5342652

5.    W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a)   w poniedziałek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta – pustelników.

b)   w środę wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dK

c)    w czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel

6.    W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Stanisława Majchrowska, Janina Wawrzyk, Szczepan Fotyga, Edmund Wasilewski i Jadwiga Szeremeta; módlmy się w ich intencji i za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpoczynek….

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...