lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

 

 1. Dzisiaj o godz. 11.30 zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz grono pedagogiczne na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny. Na koniec uroczystości obrzęd błogosławieństwa dzieci i młodzieży.
 2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Ryszarda Halwę z fundacji SOS Obrony Poczętego Życia. Po Mszy św. będzie można wspomóc jego działalność hojną jałmużną.
 3. 13 września odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej na Mszach o 10.00 – SP27, 11.30 – SP27 + SP11 i dodatkowo na 13.00 – SP27. Prosimy parafian w miarę możliwości o uczestniczenie na Mszy św. w innych godzinach.
 4. Stowarzyszenie Rozwoju Dzielnicy Tatary zaprasza na imprezy kulturalno-integracyjne – dzielnicy Tatary, które się odbędą w dniach 12 września w dawnym amfiteatrze przy ul. Odlewniczej oraz 19 września na alejkach przy ul. Gospodarczej 5; początek imprez o godz. 14.00.
 5. Ofiary na kwiaty do kościoła prosimy składać do skarbony przy obrazie „Jezusa Miłosiernego”.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie intencji można zgłaszać w zakrystii
 7. Zapowiedzi przedślubne:
 8. Robert Wójcik, kawaler z parafii „Św. Anny” w Lubartowie i Justyna Krzywicka, panna z parafii tutejszej
 9. Marcin Mateusz Derlikiewicz, kawaler z parafii tutejszej i Madgalena Anna Galińska, panna z Lublina, z parafii „Św. Andrzeja Boboli”

Jeśli ktokolwiek wie o przeszkodach kanonicznych uniemożliwiających w/w nupturientom zawarcie małżeństwa, obowiązany jest w sumieniu do powiadomienia o nich niezwłocznie proboszcza zgodnie z kan. 1066 i 1069 Kodeksu Prawa Kanonicznego.

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
 2. w poniedziałek wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego , prez.
 3. we wtorek święto Narodzenia N.M.P.
 4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli po nagrodę do Pana: + Kramek Tomasz i Henryk Zacharzyński; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

.

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...