1. Dzisiaj dziękujemy za głoszenie Słowa Bożego o. Jerzemu Wierzchowskiemu, misjonarzowi Klaretynowi. Od 23 lat pracuje na Białorusi. Po Mszy św. możemy wesprzeć dzieło budowy kościoła.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z remontem kościoła parafialnego. Bóg zapłać za hojność.
  3. Zapraszamy na spotkanie scholii młodzieżowej. Spotkanie dla chętnych  o godz. 16.00 w salce domu parafialnego.  Schola dziecięca w niedzielę 4 października o godz. 10.30 salka nr. 1
  4. Miesiąc październik poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa o godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę  w intencji powołań Kapłańskich, Zakonnych i Misyjnych, a w piątek spowiedź od godz. 17.00, a  po wieczornej Mszy św. spotkanie Arcybractwa Straży NSPJ. W sobotę  poorana Msza wynagradzająca i adoracja I sobotnia. O godz. 9:00 Msza Św. z konferencją dla KŻR, w niedziele o 10.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  6. Już dzisiaj zapraszamy  do kaplicy przy ulicy Brzegowej na odpust ku czci św. Faustyny Kowalskiej 5 października tj. w poniedziałek . Msza święta o godz. 18.00
  7. Jutro , w poniedziałek 28 września o godz. 15.00 w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki spowiednika św. Faustyny – Iskra Bożego Miłosierdzia czyli Koronka na ulicach miast świata . W naszej parafii spotykamy się na wspólną modlitwę na placu przed kościołem .Tego dnia Legioniści wyruszą na apostolat uliczny po naszym osiedlu aby mówić o Bożym Miłosierdziu .
  8. W przyszłym tygodniu taca na potrzeby Seminarium Duchownego.
  9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ w poniedziałek wspomnienie św. Wacława, męczennika

b/ we wtorek Święto  Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała

c/ w środę wspomnienie  św. Hieronima

d/ w czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK

e/ w piątek wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

1. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Helena Zielonka, Helena Wójcik, Wiesław Wojdyłowicz, Emilia Morawska
    Anna Kaisz, Piotr Gajak; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpoczynek….