1. Czas Wielkiego Postu: udzielajmy obfitej jałmużny, gorliwie módlmy się, podejmujmy różne formy postu: te uczynki wspomagają nasze nawrócenie i dobre przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy.
  2. Ofiary zebrane dzisiaj do puszek przeznaczone są na Wielkopostne Dzieło Pomocy „Jałmużna Wielkopostna”.
  3. Kontynuujemy w naszej parafii kolejny cykl katechez Drogi Neokatechumenalnej. Chrystus i dzisiaj na nowo szuka uczniów gotowych pójść za Nim. Jest to również zaproszenie do pełniejszego przeżycia Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszamy młodzież, małżeństwa i osoby samotne. Spotkania w Domu Katechetycznym w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza 27 lutego o 17.30 na różaniec w intencji Ojczyzny , Telewizji Trwam, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych. Po spotkaniu spotkanie formacyjne w salce katechetycznej na które zapraszamy wszystkich chętnych. W niedzielę, 28 lutego o godz. 16.00 Msza św. w w/w intencjach.
  5. Zapraszamy na próbę chóru parafialnego w poniedziałek o godz. 19.00 w Domu katechetycznym, w Sali Legionowej. Mile widziani - nowi kandydaci.
  6. Droga Krzyżowa w piątek: o 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 6.30 „Godzinki o Męce Pańskiej” i o godz.17.30 nabożeństwo „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym.
  8. W piątek o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym kontynuujemy KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, kandydatów serdecznie zapraszamy.
  9. Stan zdrowia ks. prałata Zbigniewa sukcesywnie poprawia się, nadal prosimy o dar modlitwy w jego intencji.
  10. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Leokadia Morawska i Zofia Kotowska; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….