lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Wielkopostne rekolekcje, które do środy włącznie, poprowadzi Henryk Dziadosz SJ. . Spotkania rekolekcyjne o godz. 6.45, 10.00, 17.00 i 19.00.  Każdego dnia będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W środę o godz. 10.00 Msza św. z udziałem chorych.
  2. W czwartek, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 6.45, 9.00 i 18.00. Tego dnia zapraszamy o przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dzisiaj prosimy o pobranie deklaracji wyłożonych na stoliku w kruchcie kościoła i o ich uzupełnienie. W czwartek przynosimy je do kościoła, aby złożyć uroczyste przyrzeczenie. Można tego aktu dokonać również w domu, podczas osobistej modlitwy. W razie pojawienia się pytań w tej sprawie, pani Anna Jargiło służy pomocą  /t. 508 572 728/.
  3. W czwartek o godz. 16.30 spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania.
  4. Droga Krzyżowa w piątek: o 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 6.30 „Godzinki o Męce Pańskiej” i o godz.17.30 nabożeństwo „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym.
  6. W kruchcie kościoła można nabyć baranki paschalne i paschaliki. Złożone ofiary są przeznaczone na wspomożenie paschalnych akcji charytatywnych diecezjalnej „Caritas”.
  7. Kontynuujemy zbiórkę żywności na paczki wielkanocne dla najuboższych z naszej parafii.
  8. Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2, zaprasza absolwentów klas ósmych do kontynuacji nauki w XVIII LO przy ul. Przyjaźni 12. Nauka w klasach: edukacja policyjna, ratownicza oraz służba ochrony granicy. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły.
  9. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Leokadia Nizio, Danuta Pachuta, Roman Podleśny i Barbara Trojan ; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...