W dniach 3-9 marca 2019 r. w Kościele w Polsce przeżywać będziemy 52. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Rozpoczyna go przypadający w niedzielę (3 marca) dzień ekspiacji za grzechy pijaństwa.

Tegoroczny Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu przebiegał będzie pod hasłem „Młodzi trzeźwi i wolni„. Inspiracją do zajęcia się w tym roku trzeźwością wśród młodzieży, stał się między innymi październikowy Synod Biskupów oraz Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Jest to także ważny etap w realizacji Narodowego Programu Trzeźwości. W naszej parafii księga Trzeźwości znajduje się na końcu kościoła.