lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

W dniach 3-9 marca 2019 r. w Kościele w Polsce przeżywać będziemy 52. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Rozpoczyna go przypadający w niedzielę (3 marca) dzień ekspiacji za grzechy pijaństwa.

 

Tegoroczny Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu przebiegał będzie pod hasłem „Młodzi trzeźwi i wolni„. Inspiracją do zajęcia się w tym roku trzeźwością wśród młodzieży, stał się między innymi październikowy Synod Biskupów oraz Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Jest to także ważny etap w realizacji Narodowego Programu Trzeźwości. W naszej parafii księga Trzeźwości znajduje się na końcu kościoła.

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...