lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

1. Dzisiaj po każdej Mszy Św. możemy wesprzeć hojnym groszem katolicką misję „Ad gentes” w Kijowie.
2. W dzisiejszą niedzielę, po wszystkich Mszach św. odśpiewane będą suplikacje za świętokradztwa i profanację, które miały miejsce w naszym kraju.
3. Dziękujemy każdemu kto zaangażował się w przygotowanie ołtarzy i procesji na Boże Ciało.
4. Jutro uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela, porządek Mszy św.: 6.45, 9.00 i 18.00.
5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, porządek Mszy św.: 6.45, 9.00 i 18.00.
6. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, porządek Mszy św.: 6.45, 9.00 i 18.00.
  1. W oktawie uroczystości Bożego Ciała codziennie wieczorem na zakończenie Mszy św., procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała na osiedlu Przyjaźń. Msza św. o godz. 18.00 z procesją do czterech ołtarzy.
  3. Msza Św. w intencji mieszkańców ul. Odlewniczej z „okazji Procesji Bożego Ciała” w środę 3 lipca o godz 6.45
10. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 4-5 lipca. Zawieziemy do Częstochowy PARAFIALNĄ KSIĘGĘ ODDANIA MATCE BOŻEJ. Prosimy o dokonania wpisu do księgi: zawierzyć macierzyńskiej opiece Maryi możemy całe rodziny lub osoby indywidualne. Aktu oddania Matce Bożej dokonamy uroczyście w imieniu wszystkich osób wpisanych do księgi, na Jasnej Górze. Wyjazd w czwartek 4 lipca o godz. 7.30, powrót w piątek 5 lipca w godzinach wieczornych. Koszt pielgrzymki wraz z kosztami transportu, noclegiem i wyżywieniem – 180 złotych od osoby. Zapisy w zakrystii już tylko dzisiaj a osoby zapisane prosimy o dokonanie wpłaty . Parafialna Księga Oddania Matce Bożej wyłożona do wpisu w kaplicy – Matki Bożej.
11. Przy naszej parafii ponownie działa Poradnia Rodzinna. Jest czynna w piątki od 18.00 do 20.00, w Domu katechetycznym, w sali nr 6. Telefony kontaktowe w gablocie parafialnej.
12. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w sobotę 22 czerwca na modlitwę Różańcową w intencji Ojczyzny, TV Traw, Radio Maryja i za dzieła przy nim powstałe. Zaś w niedzielę 23 czerwca na Mszę św. o godz. 16.00.w w/w intencjach.
13. W tym tygodniu w liturgii:
a) w poniedziałek, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
b) w piątek: uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
c) w sobotę: uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
14. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Leokadia Zielonka, Krzysztof Durczak, Roman Bereza, Krzysztof Adamczyk, Marian Kalczuk, ; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...