Chcesz opróżnić swoją piwnicę, garaż, a przy okazji zadbać o środowisko? Nic prostszego – rozpoczynamy wielką akcję zbierania elektrycznych śmieci. Spakuj, co masz niepotrzebnego i przywieź na plac parafialny. Zapytaj sąsiadów i znajomych, może także i oni chcą się pozbyć zbędnych, zepsutych urządzeń elektrycznych.

W NASZEJ PARAFII SPRZĘD PROSIMY SKŁADAĆ DO ŚMIETNIKA ZA KOŚCIOŁEM DO 23 LIPCA ! ! !

Zbierane będą między innymi: artykuły AGD, (pralki, lodówki, kuchenki mikrofalowe itp.), elektronarzędzia, telefony, ładowarki, telewizory, radioodtwarzacze, komputery, laptopy, monitory, drukarki i różne akcesoria komputerowe. Wszystko co było na prąd i baterię.