lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

Niedziela Palmowa    28 marca 2021

xGM

7:00

+ Lucjan Kucharuk (8 r.)

xAP

8:30

+ Aniela, Stanisław, Marian, Tadeusz, Mariusz Marciniuk; Marianna i Józef Wiater; Rozalia i Grzegorz Zieńczuk

xPW

8:30

+ Maria Sołtys – intencja od Koła Różańcowego pw. „Bogarodzicy”

xMF

10:00

Za parafian                            kaplica: xProb

xGM

11:30

+ Czesław, Marianna, Zofia i Genowefa Karasińscy

xMF

11:30

+ Leszek Kosacki (3 r.)

xAP

11:30

+ Beata Rodak (11 m.p.śm.)

xFran

11:30

+ Maria Sołtys

xPW

16:00

W intencji Ojczyzny, TV TRWAM, Radio Maryja i dzieł przy nim powstałych

xProb

18:00

+ Izabela Szyszko i Kazimiera Baran w 27 rocz. śmierci

      Wielki Poniedziałek        29 marca 2021  

xProb

6:45

+ Janina(24 r.) i Tadeusz Prokopiuk

xPW

6:45

+ Mikołaj Pajdosz (35 r.); Stefania, Marian, Henryka, Ewa, Wacław, Marian

xGM

18:00

Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosław. dla Grażyny Kolasińskiej

xMF

18:00

+ Wojciech Drewnik (16 r.)  

xAP

18:00

+ Józef, Stefania, Stanisława, Jan, Anna, Jan, Helena

      Wielki Wtorek                  30 marca 2021            

xProb

6:45

+ Anna Borowiec (8 m.p.śm.)

xMF

6:45

Za dusze w czyśćcu cierpiące

xPW

18:00

W 62 rocz. ślubu Janiny i Ryszarda Rojkiewicz, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę.

xGM

18:00

O Boże błogosł. i ulgę w cierpieniu dla Krystyny Mochol

xAP

18:00

+ Janina Chomka (30 dz.p.śm.) intencja od uczestników pogrzebu

        Wielka Środa                   31 marca  2021 

xAP

6:45

O zdrowie i potrzebne łaski dla księdza prałata Zbigniewa Kuzi – int. rodziny Miazgów

xPW

6:45

+ Helena Szymańska (22 r.); Józef i Antoni Szymańscy; Kazimierz Gajowiak

xProb

18:00

Nabożeństwo do M.B.N. Pomocy

xMF

18:00

+ Aleksander Gnypek (30 dz.p.śm.) intencja od uczestników pogrzebu

         Wielki Czwartek             1 kwietnia 2021     

xAP

17.00

Za parafian

xGM

17:00

O liczne powołania do służby kapłańskiej

xProb

19:00

O dobre  i liczne powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek

xMF

19:00

W intencji księży i Sióstr posługujących w naszej parafii

xPW

19:00

+ Henryka Hungendorfer (9 r.), Zbigniew Hungendorfer; Henryk Wójcik, Jan Jałocha,

          Wielki Piątek                 2 kwietnia 2021          

xPW

8:00

Jutrznia z Godziną Czytań

xProb

15:00

Droga Krzyżowa

xMF

17:00

Liturgia Męki Pańskiej 

xGM

19:00

Liturgia Męki Pańskiej

           Wielka Sobota                3 kwietnia 2021              

xPW

8:00

Jutrznia z Godziną Czytań

xGM xMF

xPW

8:00 – 12:00

Poświęceni Pokarmów

xProb

20:00

+ Rodak Ryszard – z racji imienin; Władysław i Agnieszka, Rozalia; Władysław i Rozalia Kulik

xGM

20:00

+ Antonina Kunach – 1 greg.

             Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego     4 kwietnia 2021

xProb

6:00

+ Elżbieta Dorota (40 m.p.śm.)

xMF

8:30

+ Ewa Antolik (1 r.)

xAP

8:30

+Apolonia, Jerzy, Tadeusz Pomorscy, Stefania, Leszek, Władysław Kotowscy, Janina i Andrzej Drozd, Maria i Jan Żbikowscy, Zofia i Henryk Pyć, Janina i Leszek Kołodyńscy, Wojciech Maliszewski

xGM

10:00

Za parafian                               kaplica: xPW

xProb

11:30

Chrzty

xAP

16:00

+ Antonina Kunach 2 greg.

xPW

18:00

+ Karol Karpiński; Katarzyna i Piotr Klimek; Zofia i Leszek Kłyś

              Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy    5 kwietnia 2021

xAP

7:00

Msza roczna za zmarłych

xPW

8:30

+ Antonina Kunach 2 greg.

xMF

8:30

+ Danuta Piotrowska (6 r.)

xProb

10:00

Za Parafian                                kaplica: xAP

xGM

11:30

Chrzty

xGM

16:00

+ Józef Ludwikowski (4 m.p.śm.); Aniela, Józef, Irena ++ Ludikowskich: Helena Mroczek

xMF

18:00

 

 Lech Cytawa (20 r.); Izabela Cytawa, Józef, Feliks

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...