KAPŁAN

XXIV NIEDZIELA   ZWYKŁA C – 15 wrzesień

xMF

7:00

+Stanisław (5r.) Adam (3r)

xAP

7:00

+ Anatol Siewruk (greg 15)

xProb

8:30

+Katarzyna, Anna, Adam, Stanisław, Jan, Celina,Teodozja

xMF

8:30

+Zdzisław (30r.) Grażyna (9r) ++Lipów, Gibaszewskich i Juszków

xKan

8:30

+ Albin Szortyka (14 greg)

xAP

10:00

Za parafian              kaplica: ks. Proboszcz

xGM

11:30

+Jadwiga Pachla (11 greg)

xKan

11:30

+Janina i Marian Kowalscy ++ Wachów i Niespodziewańskich

xFran

11:30

+Władysław Kopyciński (14r), Stanisław Hołysz (10r)

xZb

11:30

Intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla „Ogniska Misyjnego” i ich rodzin

xGM

16:00

W 27 rocznicę urodzin Krzysztofa z prośbą o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski zdrowia

xAP

18:00

+Stanisław Krasucki (11 m. po śm.)

 

PONIEDZIAŁEK - 16 wrzesień                 wspomnienie męczenników św. Korneliusza i Cypriana

xGM

6:45

+Marianna i Józef Serwin

xMF

6:45

+Anatol Siewruk (greg 16)

xKan

6:45

+Danuta Ciołek (30 dzień po śmierci), z ofiar uczestników pogrzebu

xAP

18:00

+Jadwiga Pachla ( 12greg)

xFran

18:00

+Albin Szortyka (15 greg.)

xZb

18:00

O Boże błog. dla Karoliny w 4 rocznicę urodzin oraz za Annę i Lanca Kolman w 8r. małżeństwa

 

WTOREK - 17 wrzesień

xGM

6:45

+Anatol Siewruk (greg 17)

xMF

6:45

+Albin Szortyka (16 greg.)

xAP

6:45

O zdrowie i potrzebne łaski dla Jana Szymańskiego

xProb

18:00

+Jadwiga Pachla (13 greg)

xKan

18:00

+ Wiesława (11r), Zofia, Józef, Czesław, Marianna, Zygfryd, Paweł

xZb

18:00

+ Zygmunt Łukasiewicz (7 r.)

xFran

18:00

+Józef Wodyk (30 dzień po śmierci), z ofiar uczestników pogrzebu

 

ŚRODA - 18 wrzesień                             święto – św. Stanisława Kostki, patrona Polski

xAP

6:45

+Anatol Siewruk (greg 18)

xMF

6:45

+Jadwiga Pachla (14 greg)

xKan

6:45

+Albin Szortyka (17greg.)

xProb

18:00

Nowenna

 

CZWARTEK - 19 wrzesień

xProb

6:45

+Anatol Siewruk (greg 19)

xMF

6:45

+Albin Szortyka (18 greg.)

xKan

6:45

+Paweł Szewczyk (2 r)

xGM

18:00

+Jadwiga Pachla (15 greg)

xFran

18:00

Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu dla Jolanty i Sajmona z prośbą o Boże błog. i opiekę M. Bożej

xZb

18:00

+ Marta Biernacka (30 dzień po śmierci), z ofiar uczestników pogrzebu

 

PIĄTEK - 20 wrzesień                        wspomnienie męczenników św. Andrzeja Kim Taegona i tow.

xAP

6:45

+Anatol Siewruk (greg 20)

xMF

6:45

+Stanisław Piekarz (1r)

xKan

6:45

+Albin Szortyka (19 greg.)

xGM

18:00

+ Tadeusz Suryś (16r) i + Stanisława Suryś.

xFran

18:00

+ Jadwiga Pachla ( 16 greg)

xZb

18:00

+ Adam Deneka (7m) Czesław Deneka

 

SOBOTA - 21wrzesień                   święto – św. Mateusza Apostoła

xMF

6:45

+Anatol Siewruk (greg 21)

xAP

6:45

+Albin Szortyka (20 greg.)

xKan

6:45

+Honorata Balicka (18r.) Marian i Jadwiga

xGM

18:00

+Jadwiga Pachla (17 greg)

xFran

18:00

+ Michał Rożniatowski (1rśm)

xZb

18:00

+Anna Chursan (30 dzień po śmierci)

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...