KAPŁAN

XXXIII NIEDZIELA   ZWYKŁA C – 17 listopada

xAP

7:00

+Katarzyna (33r.) i Józef Banaszek (33r.)

xGość

7:00

+Józefa Faluszewska (17 greg.)

xMF

8:30

+Maria Flis (37r.); + Józef, Tomasz Skowronek, Tadeusz, Maria i Józef Kołtunik; + Andrzej Niedźwiadek

xAP

8:30

+Maria Olejnik (20r.)

xKan

8:30

+Katarzyna, Andrzej, Marianna, Wawrzyniec; ++ Flis i Kowalczyk

xProb

10:00

Za parafian                           kaplica: xGM

xGM

11:30

+Stanisława Polesiak (17 greg.)

xFran

11:30

+Wiesław Kmieć (10r.); + Aneta Opalińska;+ Krystyna, Kazimierz, Jerzy Stelmasiewicz; + Ryszard

xZb

11:30

+Marek Golianek (3r.)

xMF

11:30

+Leszek Kwiatosz (32r.)

xPrz

16:00

+Stefan Warchocki; + Seweryna i Józef Warchoccy; + Helena i Stefan Szydłowscy; + Adam, Stefan, Stanisława, Hipolit i Eugeniusz Makowieccy

xProb

18:00

+Stanisław Lusawa (17r.); + Marianna i Władysław, Pelagia i Władysław

 

PONIEDZIAŁEK - 18 listopada – Wsp. obowiązkowe bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

xProb

6:45

+Józefa Faluszewska (18 greg.)

xMF

6:45

+Stanisława Polesiak (18 greg.)

xGM

6:45

+Jadwiga, Stanisław, Andrzej i ++Borkowskich

xAP

18:00

Dziękczynna z ok. 18r. urodzin Julii i Wiktorii, z prośbą o dary Ducha Świętego dla rozpoznania i pełnienia woli Bożej

xKan

18:00

+Tadeusz Skiba (30 dz. po śm. intencja od uczestników pogrzebu)

xFran

18:00

+Hieronim Sawa (30 dz. po śm. intencja od uczestników pogrzebu )

xZb

18:00

+Helena, Bronisława i ++Grzybowskich

 

WTOREK - 19 listopada

xProb

6:45

+Józefa Faluszewska (19 greg.)

xGM

6:45

++ Czesław, Leon i Zdzisław

xAP

18:00

+Janusz Gorgol (30 dz. po śm. intencja od uczestników pogrzebu )

xMF

18:00

+Stanisława Polesiak (19 greg.)

xKan

18:00

+Adam, Marian, Jan, Wojciech, Katarzyna Stępień; + Anna i Michał Pierzchała; +Anna, Stanisław i s. Józefa Mazurek; + Antonina, Franciszek, Helena Zbiżek; + Janina, Stanisław Oczakowie

xFran

18:00

+Marian Zams (4r.)

 

ŚRODA - 20 listopada - wspomnienie obowiązkowe św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

xMF

6:45

+Józefa Faluszewska (20 greg.)

xPrz

6:45

+Stanisława Polesiak (20 greg.)

xKan

6:45

++ Popko i Laskowskich

xProb

13:00

Pogrzeb – Kazimierz Brzezicki (kaplica cmentarna – Majdanek)

xAP

18:00

Nowenna

 

CZWARTEK – 21 listopada - wspomnienie obowiązkowe Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

xProb

6:45

+Józefa Faluszewska (21 greg.)

xPrz

6:45

+Józefa (35r.), Helena, Antoni, ++Szymańskich i + Kazimierz Gajowiak

xGM

18:00

+Stanisława Polesiak (21 greg.)

xMF

18:00

+Tadeusz Łotys (18r.)

xKan

18:00

+Anna i Stanisław Wójcikowie

xFran

18:00

+Jan Psionka (30 dz. po śm. intencja od uczestników pogrzebu )

 

PIĄTEK - 22 listopada - wspomnienie obowiązkowe św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

xAP

6:45

+Józefa Faluszewska (22 greg.)

xPrz

6:45

+Stanisława Polesiak 22 (greg.)

xMF

6:45

Koła Różańcowe św. Cecylii. O Boże błog. dla żywych i życie wieczne dla zmarłych oraz Boże błog.
dla opiekuna – ks. Proboszcza

xKan

6:45

O Boże bł. dla s. Małgorzaty – organistki w dniu św. Cecylii. Intencja od chórzystów i scholi.

xGM

18:00

+Michał (55r.), Zofia i ++Buzek

xAp

18:00

+Stanisława Czubak (3mc)

xFran

18:00

+Cecylia i Józef oraz ++Paśników i Machoniów

xZb

18:00

Z prośbą o Boże błog. wszelkie łaski op. Matki Bożej dla opiekuna Arcybractwa Straży Honorowej ks. Artura Potrapeluka oraz w int. powołań nowych członków do Straży Honorowej, o trwanie przy
Sercu Jezusa dla obecnych członków

 

SOBOTA - 23 listopada

xAP

6:45

+Józefa Faluszewska (23 greg.)

xGM

6:45

+Adam Deneka (9mc)

xMF

6:45

+Ksawera Grabczyńska (5r.), Leon Grabczyński; + Cecylia, Stefan, Czesław i ++Ciężkal

xKan

6:45

+Daniela Kowalczyk (48r.), Jan

xAP

10:00

Msza święta – Odnowa w Duchu Świętym i spotkanie na auli.  

xProb

18:00

+Stanisława Polesiak (23 greg.)

xFran

18:00

+Dzięk.-błag. w 7r. urodzin Henryka Colemana

xZb

18:00

+Henryka Kędziora (2r.)

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...