KSIĄDZ

XX NIEDZIELA ZWYKŁA   C - 18 sierpnia 2019

xMF

7:00

+ Marek Suchodolski (10r.) ++ Suchodolskich

xJP

7:00

+ Czesław Nowak (18 greg.)

xMF

8:30

+ Marianna i Bronisław Skorek, Edward Figarski

xJP

8:30

+ Ryszard Słowikowski (18greg.)

xProb

10:00

Za parafian – chrzest         kaplica - xAP

xAP

11:30

+ Alina i Jan Fus

xKan

11:30

+ Maria i Władysław Pilszak w rocz. śmierci

xFran

11:30

+ Wanda Winiarska (3r.), Marta Birska (6r.), Stefania

xProb

18:00

+ Jan Drozd (7r.)

 

PONIEDZIAŁEK- 19 sierpnia 2019

x Prob

6:45

+ Marianna, Bronisława, Joanna, ++ Pizoniów, Długoszów, Grudniów

x MF

6:45

O łaskę zdrowia dla Marianny

x AP

18:00

+ Czesław Nowak (19 greg.)

x Kan

18:00

+ Ryszard Słowikowski (19 greg.)

x Fran

18:00

+ Zygmunt Miszczak (18r.)

 

WTOREK - 20 sierpnia 2019

x Prob

6:45

+Czesław Nowak (20 greg.)

xMF

6:45

+ Stanisław Piekarz (11 m.p.śm.)

xAP

18:00

+Ryszard Słowikowski (20 greg.)

xKan

18:00

Dziękczynna w 7 rocz. ślubu Katarzyny i Patryka Pidek i o Boże błogosł. dla Oskara

 

ŚRODA - 21 sierpnia 2019        

xProb

6:45

+Ryszard Słowikowski (21greg.)

xMF

6:45

+ Franciszek Wierzchowski

xJP

6:45

+ Joanna Brygała (z racji imienin); ++ Brygałów i Kozłów

xFran

18:00

Bronisława Kukieła (30 dz.p.śmierci od uczest. pogrzebu)

xKan

18:00

+ Czesław Nowak (21 greg.)

xAP

18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

 

CZWARTEK - 22 sierpnia 2019  

xProb

6:45

+ Czesław Nowak (22 greg.)

xAP

6:45

+ Władysława Woch (8 r.) ++ Wochów i Siembidów

xMF

18:00

+ Ryszard Słowikowski (22 greg.)

xKan

18:00

+ Janusz Lewandowski w 30 dz. po śmierci od uczest. pogrzebu

xFran

18:00

+ Stefan Heliński (11 r.)

 

PIĄTEK - 23 sierpnia 2019

xProb

6:45

+ Czesław Nowak (23 greg.)

xMF

6:45

+ Adam Deneka (6 m.p.śm.) i + Czesław Deneka z racji im.

xAP

18:00

+ Ryszard Słowikowski (23 greg.)

xKan

18:00

+ Anna Dobrowolska (10 r.)

xFran

18:00

+ Ryszard Ferenc (21 r.)

 

SOBOTA - 24 sierpnia 2019         

xProb

6:45

+ Czesław Nowak (24 greg.)

xMF

6:45

+ Zdzisław

xProb

10:00

Obrzęd dopełnienia chrztu

xJP

16:00

Ślub Luiza i Radosław

xAP

18:00

+ Ryszard Słowikowski (24 greg.)

xKan

18:00

+ Jadwiga Brożek (10 m.p.śm.)