UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO         24 maja 2020

xMF

7:00

+ Kamila Baran (74 r.), Teresa Baran (4 r.), Władysława Baran (75 r.)

xPW

7:00

O łaskę zdrowia dla Beaty Zezuli

xAP

8:30

+ Ewa Antolik (5 greg.)

xKan

8:30

+ Stanisław Dziewulski (24 greg.)

xPW

8:30

+ Marian Śliwiński (9 r.), Michalina i Józef; + Szczygieł Andrzej i Regina

xGM

10:00

Za parafian                                                         kaplica: xProb                                  

xMF

11:30

+ Bronisława Bartnicka (2 r.)

xAP

11:30

+ Kazimiera Głos (8 r.); ++ Głosów i Komsłów

xFran

11:30

+ Anna Małek (13 r.)

xProb

16:00

W intencji Ojczyzny, Radia Maryja, TV Trwam i za dzieła przy niej powstałe

xGM

18:00

+ Marian Kowalczyk (24 r.), ++ Kowalczyków, Broniszów, Dubielisów; + Monika Rybka (2 r.)

 

PONIEDZIAŁEK                          25 maja     2020      

xPW

6:45

+ Ewa Antolik (6 greg.)

xProb

6:45

+ Stanisław Dziewulski (25 greg.)

xGM

6:45

+ Marian Woch (24 r.) ++ Wochów

xMF

18:00

+ Jerzy Jabłoński (30 dz.p.śm.)

xAP

18:00

+ Tadeusz Paprocki (5 m.p.śm.)

xFran

18:00

+ Stanisław Głos (24 r.), Wacława i Stanisław Głos, ++ Głosów i Kośmidrów

xKan

18:00

+ Tadeusz Prokopczuk (16 r.), + Janina

 

WTOREK                                   26 maja 2020                       św. Filipa Nereusza, prezbitera - wspomnienie

xGM

6:45

+ Ewa Antolik (7 greg.)

xProb

6:45

+ Stanisław Dziewulski (26 greg.)

xAP

6:45

+ Deneka Adam (15 m.p.śm.) i + Czesław Deneka

xMF

18:00

Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Miłosza

xPW

18:00

W intencji Joanny i Macieja o łaskę nawrócenia i powrót do Kościoła

xKan

18:00

+ Czesław Cielebąg (16 r.) i + Genowefa; ++ Cilebąków

 

ŚRODA                                      27 maja 2020      

xAP

6:45

+ Stanisław Dziewulski (27 greg.)

xProb

6:45

+ Ewa Antolik (8 greg.)

xPW

6:45

+ Jan Jaworski (11 m.p.śm.)

xMF

18:00

Nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK                            28   maja  

xProb

6:45

+ Ewa Antolik (9 greg.)

xMF

6:45

+ Stanisław Dziewulski (28 greg.)

xGM

18:00

+ Stanisław Szady (17 r.) i za rodziców

xPW

18:00

+ Beata Rodak – int. od rodziny Jachacz

xKan

18:00

+ Halina Janiszewska – Kwiatuszewska (30 dz.p.śm.)

xZb

18:00

+ Marta Kosowska (1 r.), Jerzy Kosowski (1 r.); + Ryszard Zieliński

     
     

 

PIĄTEK                                        29 maja 2020               św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy - wspomnienie

xMF

6:45

+ Ewa Antolik (10 greg.)

xProb

6:45

+ Stanisław Dziewulski (29 greg.)

xGM

18:00

Dziękczynna z okazji 18 urodzin Macieja a prośbą o łaski potrzebne dla pełnienia woli Bożej

xPW

18:00

+ Maria Zofia Wójcik; ++Wójcików, Jałochów i Dębskich

xFran

18:00

+ Kazimiera Stadnik (30 dz.p.śm.)

 

SOBOTA                                   30 maja     2020      

xMF

6:45

+ Ewa Antolik (11 greg.)

xProb

6:45

+ Stanisław Dziewulski (30 greg.)

xPW

6:45

+ Anna, Daniela, Maria, Józef, Stanisław, Jan, Wacław, Irena, Feliks Kryk

     

xAP

18:00

+ Zygmunt Stafiej (4 r.) i Stefan Stafiej (6 r.)

xGM

18:00

+ Józef Chmielewski (30 dz.p.śm.)

xFran

18:00

+ Józef, Józefa Lipscy oraz ++ Lipskich

xKan

18:00

++ Bożyk, Kot, Lekan, Błaziak i Szewczuk

LEGENDA KSIĘŻY CELEBRANSÓW :


x.Prob - ks. Proboszcz Sławomir Laskowski 

xMF - ks. Mirosław Flak - wikariusz 

xGM - ks. Grzegorz Majkut - wikariusz 

xAP - ks. Artur Potrapeluk - rezydent 

xKan - ks. kanonik Józef Dubik  emeryt 

xFran - ks. Franciszek Kasprzyk - emeryt 

xZb - ks. Zbigniew Baranowski - pomoc duszpasterska 

x.PW - ks. Przemysław Warmiński - pomoc duszpasterska