lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

  1. W tym niełatwym czasie dla nas wszystkich zachęcam was, drodzy parafianie do korzystania z codziennych translacji Mszy św. za pośrednictwem telewizji i radio. Ponadto codziennie na parafialnym Facebooke o 20.30 można uczestniczyć we wspólnej modlitwie różańcowej. W piątek o godz. 17.00 transmitujemy nabożeństwo Drogi Krzyżowe, a w sobotę o 18.00 Mszę św.
  2. Przypominam o tym, że można uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych za pośrednictwem internetu. Wystarczy o dowolnej porze, wejść na stronę internetową Archidiecezji Lubelskiej i tam są dostępne cztery nauki rekolekcyjne.
  3. I Czwartek miesiąca i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. I Piątek miesiąca i wystawienie Najśw. Sakramentu od 17.30 do 18.00. I Sobota miesiąca i adoracja Najśw. Sakramentu od 7.15 do 9.00.
  4. Pamiętajcie o tym, że duszpasterze są do waszej dyspozycji. Codziennie w kościele sprawujemy Mszę św. i spowiadamy. W ciągu dnia kościół jest otwarty. Kancelaria jest dostępna. Zatroszczcie się o ludzi starych, samotnych i znajdujących się w potrzebie! Podaję numery tel. komórkowych duszpasterzy:   ks. Proboszcz -661 990 175; ks. Grzegorz – 512 175 141;  ks. Mirosław – 601 934 882; ks. Artur – 786 024 712;  ks. Przemek – 665 916 057. Jeżeli ktoś pragnie skorzystać z posługi w konfesjonale można kontaktować się bezpośrednio z danym księdzem.
  5. Na naszej stronie parafialnej w Internecie, podałem numer konta bankowego i usilnie proszę, jeżeli jest taka możliwość, o przekazanie waszych ofiar. Są dwie możliwości, albo przez przyłożenie PayPal – Przekaż darowiznę, albo przez przelew bankowy. Proszę o wyrozumiałość, grozi nam załamanie płynności finansowej.
  6. Polecamy prasę katolicką, do nabycia przy wyjściu z kościoła, należność 6 złotych prosimy włożyć do puszki.
  7. Na końcu jedno słowo pocieszenia: wykorzystajmy czas przymusowej kwarantanny dla pogłębienia relacji z Bogiem, sięgając do Pisma Św., dobrej lektury i filmów o treści chrześcijańskiej. Bóg daje nam szczególny czas dla rodziny. Z tego zła jakim jest pandemia, Bóg wyprowadzi dla nas wiele dobra, ufajmy w Jego miłosierdzie.
  8. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana; ++ Mirosław Krukowski, Zbigniew Kwak i Grzegorz Błonka; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Ks. Sławomir Laskowski - proboszcz

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...