XIII Niedziela Zwykła

30 czerwca 2019

1. Dziękujemy każdemu kto zaangażował się w przygotowanie ołtarzy i procesji na Boże Ciało, na osiedlu „Przyjaźni”.
  2. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 4-5 lipca, są jeszcze wolne miejsca. Zawieziemy do Częstochowy PARAFIALNĄ KSIĘGĘ ODDANIA MATCE BOŻEJ. Prosimy o dokonania wpisu do księgi: zawierzyć macierzyńskiej opiece Maryi możemy całe rodziny lub osoby indywidualne. Aktu oddania Matce Bożej dokonamy uroczyście w imieniu wszystkich osób wpisanych do księgi, na Jasnej Górze. Wyjazd w czwartek 4 lipca o godz. 7.30, powrót w piątek 5 lipca w godzinach wieczornych. Koszt pielgrzymki wraz z kosztami transportu, noclegiem i wyżywieniem – 180 złotych od osoby. Zapisy w zakrystii już tylko dzisiaj a osoby zapisane prosimy o dokonanie wpłaty . Parafialna Księga Oddania Matce Bożej wyłożona do wpisu w kaplicy – Matki Bożej.
  1. Przy naszej parafii ponownie działa Poradnia Rodzinna. Jest czynna w piątki od 18.00 do 20.00, w Domu katechetycznym, w sali nr 6. Telefony   kontaktowe w gablocie parafialnej.
  2. W dniu jutrzejszym (poniedziałek) kancelaria czynna tylko po południu 16.00-17.30
  1. Przypominamy też, że w lipcu i sierpniu nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 16.00
  1. W tym tygodniu w liturgii: W środę, w archikatedrze, święto M.B. Płaczącej w czwartek, święto św. Tomasza Apostoła w sobotę: wspomnienie bł. Marii T. Ledóchowskiej, dziewicy
  2. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Jerzy Zep, Jadwiga Wójcik, Jan Jaworski, ; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….