1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na remont parafii.Miesiąc temu zebraliśmy 6.700 zł.
2. Dzisiaj mamy jeszcze w sprzedaży kilka książkę autorstwa Marioli Basińskiej. Opisuje ona wydarzenia, które w 1949 roku towarzyszyły tzw. cudowi lubelskiemu, kiedy to na kopi obrazu MB Częstochowskiej w katedrze lubelskiej pojawiły się krwawe łzy. Sprzedaż w promocyjnej cenie - 35 zł za egzemplarz.
3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma niedzielnej Mszy św. o godz. 16.00.
4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. można będzie wspomóc hojną jałmużną rodzinę Doroty i Pawła Kokoszków, którzy są na misji w Bułgarii.
5. W tym tygodniu w liturgii:
a) w poniedziałek – wspomnienie św. Marty
b) w środę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
c) w czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego
6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek , piątek i sobota miesiąca. W sobotę Msza Święta o godz. 6;45 wynagradzająca NMP i adoracja do godz. 9:00 i Msza Święta dla Kół Żywego Różańca i ich Rodzin .
7. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Sławomir Bednarczyk, Janusz Lewandowski i Bronisława Kukieła ; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….