lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

W dniach 26. 07. – 02. 08. 2019 r. dzieci z Ogniska Misyjnego działającego przy naszej parafii przeżywały swoje Wakacje z Bogiem w domu Formacji Misyjnej im. Ks. Jana Czuby w malowniczym Czchowie. Był to bardzo radosny i twórczy czas wypełniony modlitwą, śpiewem, zabawą, a także odkrywaniem piękna przyrody podczas wspólnych spacerów i wycieczek. Udało nam się spotkać z ks. Michałem Rachwalskim - misjonarzem pracującym w Republice Środkowoafrykańskiej, odwiedziliśmy Sanktuarium św. Benedykta i Świerada w Tropiu oraz wędrowaliśmy górskimi szlakami w Szczawnicy. Radosny, misyjny klimat tych dni na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opiekunem grupy była s. Małgorzata Kalicińska

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...