lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

  1. Serdecznie dziękujemy Mateuszowi i Dorocie Kokoszkom, którzy wraz z 6 dzieci są na misji w Bułgarii, za świadectwo wiary. Po każdej Mszy Św. można będzie wspomóc ich działalność ewangelizacyjną, hojną jałmużną.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na remont parafii. Tydzień temu zebraliśmy 5.700 zł.
  3. Dziękujemy SERDECZNIE p. Sławomirowi Mrozikowi za nowy dębowy KRZYŻ MISYJNY, który ofiarował dla parafii.
  4. W sobotę 31 sierpnia parafia pw. „Św. Krzyża” organizuje Dekanalną Pieszą Pielgrzymkę do Wąwolnicy.  Zapisy  w kancelarii parafialnej, lub zakrystii, koszt 15 złotych. Nasza parafia organizuje wyjazd autokarowy w dniu 1 września na główne Uroczystości 41 rocznicy Koronacji Cudownej Figury MB Kębelskiej. Koszt 25 złotych.
  5. Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości jak co roku wystosował apel o podjęcieabstynencji od alkoholu w sierpniu. Pod chórem wyłożona jest PARAFIALNA KSIĘGA TRZEŹWOŚCI, zachęcamy do podjęcia wyrzeczenia i wpisania się do księgi.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie.
  7. W tym tygodniu w liturgii:

we wtorek – święto Przemienienie Pańskie – Msza św.: 6.45, 9.00 i 18.00

w czwartek – wspomnienie św. Dominika

w piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, męczennicy i patronki Europy

w sobotę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika8.

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...