lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

  1. We wtorek 13 sierpnia o godz. 18:00 – Nabożeństwo Fatimskie
  2. W środę 14 sierpnia na cmentarzu na Kalinowszczyźnie zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Maksymiliana. O godz. 17:00 – nabożeństwo wypominkowe, o godz. 18:00 – Msza święta w intencji zmarłych.
  3. W czwartek 15 sierpnia przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjną. Podczas każdej Mszy, poświęcenie ziół.
  4. W sobotę 31 sierpnia parafia pw. „Św. Krzyża” organizuje Dekanalną Pieszą Pielgrzymkę do Wąwolnicy.  Zapisy  w kancelarii parafialnej, lub zakrystii, koszt 15 złotych. Nasza parafia organizuje wyjazd autokarowy w dniu 1 września na główne Uroczystości 41 rocznicy Koronacji Cudownej Figury MB Kębelskiej. Koszt 25 złotych.
  5. W tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna w godzinach porannych
    oraz przez cały dzień w czwartek z racji uroczystości.
  6. Dzisiejsze ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie.
  7. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Józef Wodyk, Stefania Urban; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...