XXVII Niedziela Zwykła

06 października 2019

1. Komunikat Abpa Gądeckiego (można odczytać na naszej stronie www lub usłyszeć
    w kościele).
  2. Miesiąc październik poświęcony w szczególny sposób modlitwie różańcowej.
    Zapraszamy na codzienne nabożeństwa o godz. 17.30.
  3. Ogłaszamy październikowy konkurs na wykonanie „Rodzinnego Różańca”. Technika
    i wykonanie zależą od waszej inwencji. Podpisany Różaniec przynosimy do zakrystii lub do katechetów. Konkurs trwa do 25 października. Szczegóły na plakacie.
  4. 12 października organizowana jest pielgrzymka do Przeworska, Markowej i Jarosławia. Koszt 70 złoty. Zapisy u p. Grażyny Kolasińskiej lub w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę,13 października, po wieczornej Mszy św. ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W związku z tym nie będzie nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa. Zabierzmy ze sobą świece.
  6. Zakończyliśmy prace nad zabezpieczeniem witraża MB Częstochowskiej od zgubnego działania gołębi. Po umyciu, założyliśmy siatkę, która definitywnie rozwiązała problem. Koszt operacji to około 4000 złotych.
  7. Za dwa tygodnie będziemy gościli ks. Tadeusza Smereczyńskiego – misjonarza z Kazachstanu, który był u nas w zeszłym roku, Wesprzyjmy jego działalność jałmużną.
  8. Osoby, które są zainteresowane rozwiązywaniem problemów alkoholowych zapraszamy w 1 niedziele miesiąca do Sali parafialnej nr 11 w godz. 17.00-19.00
  9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ w poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej dzień patronalny Róż Różańcowych – wszystkich członków zapraszamy na Różaniec i Msze Św. wieczorową. Tego dnia Legioniści będą na apostolacie ulicznym na terenie naszej parafii.

1. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Edward Borkowski, Marianna Czerepak i Dariusz Czapka; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….