1. W tym niełatwym czasie dla nas wszystkich zachęcam was, drodzy parafianie do korzystania z codziennych transmisji i Mszy św. za pośrednictwem telewizji i radio. Ponadto codziennie na parafialnym Facebook o 20.30 można uczestniczyć we wspólnej modlitwie różańcowej. W piątek o godz. 17.00 transmitujemy nabożeństwo Drogi Krzyżowe,  w sobotę o 18.00 Mszę świętą w niedzielę o godz. 10:00
  2. Z błogosławieństwa Arcypasterza Metropolity, od poniedziałku do czwartku można uczestniczyć w diecezjalnych rekolekcjach wielkopostnych za pośrednictwem internetu. Wystarczy w najbliższy poniedziałek, o dowolnej porze, wejść na stronę Archidiecezji Lubelskiej i rekolekcje będą dostępne.
  3. Pamiętajcie o tym, że duszpasterze są do waszej dyspozycji. Codziennie w kościele sprawujemy Mszę św. i spowiadamy. Kancelaria jest dostępna. Zatroszczcie się o ludzi starych, samotnych i znajdujących się w potrzebie! Podaję numer mego tel. komórkowego:   661 990 175.
  4. Na naszej stronie parafialnej w Internecie, podałem numer konta bankowego i usilnie proszę, jeżeli jest taka możliwość, o przekazanie waszych ofiar. Są dwie możliwości, albo przez przyłożenie PayPal – Przekaż darowiznę, albo przez przelew bankowy.
  5. Polecamy prasę katolicką, do nabycia przy wyjściu z kościoła, należność 6 złotych prosimy włożyć do puszki.
  6. W tym tygodniu, w środę przypada uroczystość Zwiastowanie Pańskie. Msze św. o 6.45, o 9.00 i o 18.00. Proszę osoby, które zamawiały intencje Mszy św. na 10.00 i na 11.30, o przyjście na Mszę św. o godz. 9.00. Zmiana spowodowana jest odwołaniem rekolekcji dla dzieci.
  7. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego zagrożonego zabiciem w łonie matki. Proszę o pobranie deklaracji wyłożonych na stoliku, przy wyjściu z kościoła. Do środy proszę rozważyć w swoim sercu, czy jesteście wezwani do podjęcia tego dzieła. Tego dnia będziemy składać przyrzeczenia. Można tego aktu dokonać w domu, podczas osobistej modlitwy.
  8. Na końcu jedno słowo pocieszenia: wykorzystajmy czas przymusowej kwarantanny dla pogłębienia relacji z Bogiem, sięgając do Pisma Św., dobrej lektury i filmów o treści chrześcijańskiej. Bóg daje nam szczególny czas dla rodziny. Z tego zła jakim jest pandemia, Bóg wyprowadzi dla nas wiele dobra, ufajmy w Jego miłosierdzie.
  9. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana; ++ Maria Sapuła, Izabella Lizut i Zofia Siuda; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….