• Pamiętajmy w modlitwie o nowo wybranym biskupie pomocniczym dla naszej diecezji, ks. Adamie Babie.
  • Drodzy parafianie, zapraszamy do kościoła. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w niedzielę i w ciągu tygodnia. Przypominamy o spowiedzi i Komunii świętej w okresie wielkanocnym. Drodzy rodzice zatroszczcie się o duchowe życie waszych dzieci.
  • Zachęcamy do kontynuowania katechez dla młodzieży i dorosłych, które przerwaliśmy ze względu na pandemię. Pierwsze spotkania dzisiaj           o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych, bez względu na poglądy.
  • Od 1 maja o godz. 17.30 rozpoczęliśmy codzienne nabożeństwa majowe.
  •    W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Jan Kłysiak; módlmy się w jego intencji i za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….