• Składamy serdeczne podziękowanie dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie procesji Bożego Ciała.
  • W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z procesją wokół kościoła parafialnego.
  • W piątek na Mszy św. o godz. 9.00. odbędzie się przyjęcie nowych członków do Straży Honorowej Pana Jezusa, serdecznie zapraszamy.
  • Kontynuujemy katechezy dla młodzieży i dorosłych, które przerwaliśmy ze względu na pandemię. Spotykamy się w niedziele i środy o godz. 19.00, w kościele.
  • W tym miesiącu sprawujemy nabożeństwo czerwcowe, codziennie o godz. 17.30.
  • Dziękujemy za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy z 11/12 lipca, na Ogólnopolski Zjazd Rodziny Radia Maryja, z noclegiem w Domu Pielgrzyma. Zapisy w zakrystii, a bliższe informacje u p. Grażyny Kolasińskiej, tel. 663 662 336. Liczba miejsc ograniczona.
  • Proszę o parkowanie samochodów w odległości 1 metra od żywopłotu, aby nie utrudniać prac pielęgnacyjnych.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

w piątek uroczystość NSP Jezusa: Msze św. 6:45, 9:00 i 18.00

w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NM Panny

• W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Wiesław Flis; módlmy się w jego intencji i za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….