•  Składamy serdeczne podziękowanie dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie procesji Oktawy Bożego Ciała; szczególnie dla rodziców dzieci, które sypały kwiatki.
  • W tym miesiącu sprawujemy nabożeństwo czerwcowe, codziennie o godz. 17.30 ze szczególną intencją o wybór dobrego Prezydenta, męża stanu, człowieka wiary i cnót chrześcijańskich, kochającego tradycję i historię naszej Ojczyzny.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w sobotę 27 czerwca o godz. 17.00 na modlitwę różańcową w intencji wyboru dobrego Prezydenta dla naszej Ojczyzny, w intencji TV TRWAM, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych, a w niedzielę 28 czerwca na Mszę św. o godz. 16.00 w w/w intencjach.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy z 11/12 lipca, na Ogólnopolski Zjazd Rodziny Radia Maryja, z noclegiem w Domu Pielgrzyma. Zapisy w zakrystii, a bliższe informacje u p. Grażyny Kolasińskiej, tel. 663 662 336. Liczba miejsc ograniczona.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
a) W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela: Msze św. 6:45, 9:00 i 18.00
  • W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Andrzej Ryjewski, Antoni Kozak, Tadeusz Ziółkowski, Helena Sochal i Czesław Rojek; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpoczynek….