1.    W ciągu całego tygodnia módlmy się ze szczególną intencją o wybór dobrego Prezydenta, męża stanu, człowieka wiary i cnót chrześcijańskich, kochającego tradycję i historię naszej Ojczyzny.

2.    Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.

3.    42. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia. Zapisy w dniach 1-10 lipca ze względu na pandemie koronawirusa, będą możliwe tylko drogą meilową. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.

W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.

4.    Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy z 11/12 lipca, na Ogólnopolski Zjazd Rodziny Radia Maryja, z noclegiem w Domu Pielgrzyma. Zapisy w zakrystii, a bliższe informacje u p. Grażyny Kolasińskiej, tel. 663 662 336. Liczba miejsc ograniczona.

5.    W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a)   w poniedziałek wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.

b)   w środę wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

c)    w sobotę święto św. Benedykta, opata i patrona Europy

6. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 16:00, przypominamy również, że Msza Święta sobotnia sprawowana jest z formularza Mszy Świętej NIEDZIELNEJ !

7.    W minionym tygodniu nikt nie odszedł z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana; módlmy się zatem za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpoczynek….