lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

 

  1. W tym roku z powodu Pandemii wizyta duszpasterska jest odwołana. Zapraszamy poszczególne bloki i rejony parafii na wspólną Mszę świętą w waszej intencji z błogosławieństwem rodzin na Nowy Rok. Można będzie również złożyć ofiarę kolędową. Spotkania odbędą się według przygotowanego grafiku, który jest wyłożony na stronie parafialnej, wisi w gablocie i na drzwiach kościoła. /czytamy/
  2. Nabożeństwo dziękczynne kończące rok kalendarzowy, 31 grudnia o godz. 17.30: wystawienie Najświętszego Sakramentu, śpiew suplikacji oraz hymnu Ciebie Boga wysławiamy. Potem Msza św. z uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
  3. 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, porządek Mszy św. jak w niedzielę oprócz Mszy porannej o godz. 7.00 .
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek oraz sobota miesiąca. I piątek Msza Święta o godz. 18.00 wynagradzająca Boskiemu Sercu Jezusa za wszelkie zniewagi, profanacja i bluźnierstwa dokonane przez ludzi. W I sobotę o 6;45 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, o 9.00 Msza Święta dla KŻR ze zmianą tajemnic Różańcowych .

  5 .W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Ryszard Lizut.; módlmy się w jego intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpoczynek….

 

 

 

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...