1. Sukcesywnie poprawia się stan zdrowia ks. prałata Zbigniewa, prosimy jeszcze o dar modlitwy w jego intencji.
  2. Jutro rozpoczynamy w naszej parafii kolejny cykl katechez Drogi Neokatechumenalnej wprowadzających do ponownego odkrycia i świadomego przeżycia tajemnicy naszego chrztu. Serdecznie zapraszamy młodzież, małżeństwa i osoby samotne. Spotkania w kościele parafialnym w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  3. We wtorek przyszłego tygodnia, 17 lutego o godz. 18.00, w Domu Katechetycznym, spotkanie Grupy Synodalnej, obecność obowiązkowa.
  4. W piątek o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym kontynuujemy KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, kandydatów serdecznie zapraszamy.
  5. Informujemy, że w latach 2018-2020, dokonano wpłat na konto Radia Maryja w kwocie 14.270 złotych, w tym za ostatni 2020 rok na sumę 5.000 złotych. Za ofiary dziękujemy.
  6. Zamontowaliśmy alarm w kościele. Koszt inwestycji wyniósł 3.300 złotych. Pokryła ją pewna pani, która pragnie pozostać osobą anonimową. Dziękujemy serdecznie w imieniu całej wspólnoty, również za ofiary, które wpływają na konto parafialne.
  7. Zapowiedzi przedślubne:

Skórski Marcin Konrad, kawaler z parafii Ćmiłów

i Śliwińska Ewa Barbara, panna z parafii tutejszej.

Jeśli ktoś wie o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie małżeństwa w/w nupturientom, powinien niezwłocznie zawiadomić o tym ks. Proboszcza.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  2. W środę wspomnienie św. Scholastyki, dz.
  3. W czwartek Światowy Dzień Chorych, o godz. 9.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych

7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Lucyna Gromadzka; módlmy się w jej intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpo