• 17 lutego Środa Popielcowa. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 6.45, 9.00 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły: wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Udzielajmy również obfitej jałmużny, gorliwie módlmy się. Te uczynki wspomagają nasze nawrócenie i dobre przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy.
  • Kontynuujemy w naszej parafii kolejny cykl katechez Drogi Neokatechumenalnej. Chrystus i dzisiaj na nowo szuka uczniów gotowych pójść za Nim. Jest to również zaproszenie do pełniejszego przeżycia Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszamy młodzież, małżeństwa i osoby samotne. Spotkania w Domu Katechetycznym w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  • Zapraszamy na próbę chóru parafialnego w poniedziałek o godz. 19.00 w Domu katechetycznym, w Sali Legionowej. Mile widziani są nowi kandydaci.
  • We wtorek o godz. 18.00, w Domu Katechetycznym, spotkanie Grupy Synodalnej, obecność obowiązkowa.
  • W czwartek o godz. 16.30, w Domu katechetycznym, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Droga Krzyżowa w piątek: o 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży. Podczas nabożeństwa zbierana taca przeznaczona będzie na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 6.30 „Godzinki o Męce Pańskiej” i o godz.17.30 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  • W piątek o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym kontynuujemy KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, kandydatów serdecznie zapraszamy.
  • W dniach 14-20 lutego 2021 r. w Kościele w Polsce przeżywać będziemy 54. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Tegoroczny czas modlitwy i refleksji przebiegał będzie pod hasłem: „Trzeźwością pokonywać kryzys”. Wzorem lat ubiegłych prosimy o podejmowanie zobowiązań trzeźwościowych. Księga dla wpisu podjętych deklaracji jest wyłożona u wejścia do kościoła.
  • Stan zdrowia ks. prałata Zbigniewa sukcesywnie poprawia się, nadal prosimy o dar modlitwy w jego intencji.
  • W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Urszula Żołnierowicz, Kazimiera Zarzycka, Mieczysław Stanisławek, Gertruda Dziadecka, Alina Sander, Małgorzata Jaworska-Król; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….