• W czasie Wielkiego Postu: udzielajmy obfitej jałmużny, gorliwie módlmy się, podejmujmy różne formy postu: te uczynki wspomagają nasze nawrócenie i dobre przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy.
  • Pierwsza Środa, Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 16.30. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się bezpośrednio po porannej Mszy św., modlimy się o liczne powołania do służby w Kościele. W piątek o godz. o godz. 16.45 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i modlitwy. O godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca NSP Jezusa. W sobotę o godz. 6.45 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, potem zapraszamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu do godziny 9.00. Dla członków Kół Żywego Różańca Msza św. o godz. 9.00, z konferencją formacyjną. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • Kontynuujemy w naszej parafii kolejny cykl katechez Drogi Neokatechumenalnej. Spotkania w Domu Katechetycznym w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  • Zapraszamy na próbę chóru parafialnego w poniedziałek o godz. 19.00 w Domu katechetycznym, w Sali Legionowej. Mile widziani - nowi kandydaci.
  • Droga Krzyżowa w piątek: o 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 6.30 „Godzinki o Męce Pańskiej” i o godz.17.30 nabożeństwo „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym.
  • Środowiskowy Ośrodek Wsparcia „Kalina” mieszczący się przy ul. Kalinowszczyzna 84 prowadzi nabór uczestników na pobyt dzienny oraz całodobowy dla osób powyżej 56 roku zycia z niepełnosprawnościami, zaburzeniami pamięci, chorobą Alzheimera i schorzeniami pokrewnymi. Telefon kontaktowy 81 466 55 93.
  • W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Antonina Kunach i Danuta Byczkiewicz; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….