1. W czasie Wielkiego Postu: udzielajmy obfitej jałmużny, gorliwie módlmy się, podejmujmy różne formy postu: te uczynki wspomagają nasze nawrócenie i dobre przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy.
  2. O dzisiejszej niedzieli w kruchcie Kościoła możemy nabywać Palmy, dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na adaptację sali dla dzieci i młodzieży .
  3. W środę, 10 marca, rozpoczynamy nowennę do św. Józefa. Codziennie modlimy się o godz.17.30, w niedzielę zaś o godz. 17.00.
  4. Droga Krzyżowa w piątek: o 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 6.30 „Godzinki o Męce Pańskiej” i o godz.17.30 nabożeństwo „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym.
  6. Rozpoczynamy zbiórkę żywności na paczki wielkanocne dla najuboższych z naszej parafii.
  7. Ofiary zebrane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na „Krajowy Fundusz Misyjny – Ad gentes”. Dziękujemy za ofiarność.
  8. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Seminarium Duchownego.
  9. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Aleksander Gnypek i Janina Chomka; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….