lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

 

  1. Mamy nadzieję, że całe Triduum przyniosło nam łaskę spotkania ze Zmartwychwstałym. Poranek wielkanocny niech napełni nasze serca radością, która była udziałem „uczniów idących do Emmaus”. Obyśmy ochoczo powrócili na drogi Pana. Obyśmy mogli jak najszybciej wszyscy spotkać się na wspólnych celebracjach i liturgiach. Niech Pan was błogosławi. Dziękuję w imieniu księży i Sióstr za waszą modlitwę. Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał, alleluja!!!
  2. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy: Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. W sobotę przypada 11 rocznica smoleńskiej katastrofy. Bp Józef Wróbel, o godz. 18.00 będzie przewodniczył Mszy św., sprawowanej w naszej parafii, w intencji ofiar i rodzin dotkniętych utratą najbliższych.
  4. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Czesława Tomaszewska, Aleksandra Leks i Wanda Grabowska; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...