lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

  1. Papież Franciszek zdecydował, że beatyfikacja Sług Bożych kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Róży Marii Czackiej odbędzie się 12 września w Warszawie. Dziękujmy Bogu za ten dar dla Kościoła w Polsce.
  2. Dzisiejsza niedziela, to dzień szczególnej modlitwy za kierowców i wszystkich poruszających się po drogach. Wyrazem wdzięczności za bezpieczne przejechane kilometry jest pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu w ramach akcji MIVA POLSKA – 1 grosz za kilometr. /miva.pl/.
  3. I sobota miesiąca: o 6.45 Msza św. wynagradzająca N.S. Maryi. Następnie adoracja do godz. 9.00 i na zakończenie msza św. z kazaniem dla KŻR i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  4. W przyszły poniedziałek, 3 maja odpust parafialny. Słowo Boże będzie głosił o. dr Piotr Andrukiewicz, redemptorysta.
  5. XXI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki, tzw. „Biskupiak”, zaprasza uczniów klas ósmych do zapoznania się z ofertą szkoły. Oferuje dobrą edukację w klimacie szkoły katolickiej, dysponuje internatem dla młodzieży zamiejscowej.
  6. Dziękujemy wam za wasze ofiary, które wpłynęły na konto parafialne.
  7. Prosimy, aby zapraszać duszpasterzy z wizytą do chorych, gdy rozpoczyna się dla nich trudny czas cierpienia, gdy są w pełni świadomi, aby przyjąć pomoc i ulgę płynącą z sakramentu chorych.

8. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Wiesław Aleks i Czesława Michałowska; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...