lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

  1. Dziękujemy ks. Marcinowi Grzesiakowi za obecność, wygłoszone Słowo Boże i za przybliżenie nam życia Seminaryjnego.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, w tym tygodniu połączone z nowenną na zesłanie Ducha Świętego.
  3. Dziękujemy serdecznie za ofiary, które wpłynęły na konto parafialne.
  4. Z powodu zbyt wielkiej liczby pojazdów, od 25 maja będzie obowiązywał całodobowy zakaz parkowania na terytorium parafii. Nie dotyczy on uczestników nabożeństw i spotkań duszpasterskich w trakcie ich trwania oraz osób załatwiających sprawy kancelaryjne. Złamanie zakazu grozi odholowaniem pojazdu na koszt właściciela. Decyzja została podjęta po konsultacji z Radą parafialną.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w sobotę 22 maja o godz. 17.00 na modlitwę różańcową za Ojczyznę, telewizję TRWAM, Radio Maryja i dzieła przy nim powstałe. W niedzielę 23 maja o godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. w w/w intencjach.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczone będą na kwiaty do ołtarzy podczas procesji Bożego Ciała. 
  7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Celina Grelewska; módlmy się w jej intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...