• 1. Dziękujemy każdemu z osobna, kto przyczynił się do uświetnienia uroczystości Bożego Ciała. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do tych parafian, którzy przygotowali ołtarze.
  • W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.
  • Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30.
  • W piątek przypada uroczystość NSP Jezusa. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Jest to patronalne święto Straży Honorowej NSP Jezusa. będziemy świadkami obrzędu przyjęcia nowych członków Straży.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 zapraszamy na uroczystości 50-lecia święceń kapłańskich ks. prałata Zbigniewa Kuzi.
  • Dziękujemy serdecznie za ofiary, które wpłynęły na konto parafialne.
  • W sobotę, 19 czerwca Siostry Służebniczki zapraszają młodzież od 14 roku życia na spotkanie ze Słowem Bożym – Lectio Divina. Miejsce spotkania klasztor Sióstr, w godz. 10.00-15.30.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ we wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

b/ w środę święto rocznicy poświęcenia Archikadedralnego kościoła

c/ w piątek uroczystość NSP Jezusa: Msza św. o godz. 6.45, 9.00 i 18.00

d/ w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

• W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Julia Chudzik i Grażyna Tatara; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….