lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

 

  1. Ofiary zebrane do puszek w dniu dzisiejszym wspomogą fundusz diecezjalnej „Caritas”.
  2. Dziękujemy wam za ofiary, które wpłynęły na konto parafialne.
  3. O godz. 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
  4. Pragniemy przypomnieć o tym, aby zapraszać duszpasterzy z wizytą do chorych, gdy rozpoczyna się dla nich trudny czas cierpienia, gdy są w pełni świadomi, aby przyjąć pomoc i ulgę płynącą z sakramentu chorych.
  5. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Urszula Skowronek, Stanisław Pawłowski i Leokadia Kot; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

 

 

 

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...