1. Dziękujemy ks. Tadeuszowi za obecność w naszej wspólnocie parafialnej i złożone świadectwo o pracy na misjach w Kazachstanie. Wesprzyjmy jego działalność hojną jałmużną.
  2. Zapraszamy dzisiaj na spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego, początek o godz. 15.00 w kościele.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30, dzieci z „Koła misyjnego” zapraszają na inscenizację misyjną „Róże św. Tereski”, a w przyszłą niedzielę na kiermasz misyjny.
  4. Prosimy o pomoc w rozniesieniu kopert „wypominkowych”. Wypełnione czytelnie kartki prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
  5. W przyszłą niedzielę taca na cele remontowe w parafii.
  6. Rozpoczęliśmy „Kurs przedmałżeński”. Spotykamy się w każdy piątek o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym, w salce na pierwszym piętrze.
  7. 24 października, w czwartek, VI ogólnopolski dzień modlitw Żywego Różańca. Zapraszamy tego dnia na wieczorne nabożeństwo różańcowe wszystkich członków Róż Różańcowych.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam, zapraszają na comiesięczną modlitwę Różańcową w sobotę, 26 października w intencji Ojczyzny, TV TRWAM i Radia Maryja, a w niedzielę 27.X., o godz. 16.00 na Mszę św. w w/w intencjach.
  9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: + Hieronim Sawa; módlmy się w jego intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….