Przed nami w piątek, 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia Msze św. będą odprawione: w czwartek w przeddzień Msza św. wieczorem, godz. 18.00 oraz w piątek, tak jak w niedzielę uwaga: nie będzie Mszy św. o godz. 16:00 . Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Natomiast w sobotę, 2 listopada przypada Dzień Zaduszny – jest to święto wszystkich wiernych zmarłych, którzy należą do Chrystusa, ale trwa ich czas oczyszczenia w czyśćcu. Msze Św. o 6.45 9.00 i 18.00 o godz. 17.30 NIESZPORY ZA ZMARŁYCH

W uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny przy nawiedzeniu kościoła lub cmentarza można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Odpust za zmarłych można uzyskać raz dziennie przy nawiedzeniu cmentarza w kolejne dni do 8 listopada włącznie.