lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

  • Jutro przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. CAŁY LUBLIN ŚPIEWA BARKĘ w rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się na schodach przed Zamkiem – siedzibą Muzeum Lubelskiego w Lublinie. Ze względu na obecną sytuację, projekt w całości został przeniesiony do internetu. Projekt zakłada premierę teledysku utworu BARKA w dniu 18 maja 2020 roku o godzinie 19:00 na Facebook oraz YouTube. Premiera teledysku poprzedzona zostanie emisją w social mediach spotu informacyjnego z zaproszeniem do udziału w wydarzeniu. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3080410602001701/
  • Czas powrotu już nadszedł. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w niedzielę i w ciągu tygodnia. Odwagi, nie bójcie się. Zatroszczcie się kochani rodzice o spowiedź i Komunię Świętą wielkanocną dla siebie i dla swoich dzieci.
  • Zachęcamy do kontynuowania katechez dla młodzieży i dorosłych, które przerwaliśmy ze względu na pandemię. Pierwsze spotkania w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w kościele. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych, bez względu na poglądy.
  • Od 1 maja o godz. 17.30 rozpoczęliśmy codzienne nabożeństwa majowe.
  • W sobotę o godz. 17.00, Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza na modlitwę różańcową za Ojczyznę, TV Trwam, Radio Maryja i dzieła przy nim powstałe. W niedzielę, 24 maja o godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. w w/w intencjach.
  • 6.    W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: Andrzej Mituła, Domicela Irczyc i Flis Czesław; módlmy się w ich intencji i za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...