1. Jutro patronalne święto naszej parafii w cześć NM Panny Królowej Polski. Okolicznościowe Słowo Boże wygłosi o. dr Piotr Andrukiewicz – redemptorysta, wieloletni współpracownik Radio Maryja. O godz. 11.30 główna Msza odpustowa. Porządek Mszy świętych niedzielny – nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  3. I Środa, Czwartek i Piątek miesiąca. I tak: w środę o 16.30 nabożeństwo do św. Józefa. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu - modlimy się o nowe, święte i liczne powołania. W piątek o godz. o godz. 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i modlitwy.
  4. Dziękujemy serdecznie za wasze ofiary, które wpłynęły na konto parafialne oraz te składane na tacę.
  5. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Arkadiusz Budynkiewicz, Janina Bąk, Barbara Kicała, Krystyna Grzesiuk; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….