1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11.30 koncert kolęd w wykonaniu młodzieży z Białorusi, serdecznie zapraszamy.
  2. W dniach 29 czerwca - 7 lipca nasza parafia organizuje autokarową pielgrzymkę do Medjugoria. Koszt 400 zł i 180 EURO . Program oraz karta zgłoszeniowa jest do pobrania w zakrystii . Wszystkie informacje dostępne są w gablocie oraz na parafia-tatary.pl.Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 200 zł.
  3. Organizowany jest także wyjazd na beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego do Warszawy w dniu 7 czerwca. Koszt 55 zł, zapisy w zakrystii.
  4. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie księży w waszych domach w ramach wizyty duszpasterskiej i za złożone ofiary z tej okazji. Jeśli ktoś był nieobecny w tym czasie, można zaprosić duszpasterza w innym umówionym terminie.
  5. Polecamy prasę katolicką,
  6. Pierwsza Sobota miesiąca: o godz. 6.45 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi Jej uczynione, za wszelkie bluźnierstwa i profanacje Najśw. Sakramentu , potem zapraszamy do udziału w adoracji Najśw. Sakramentu do godziny 9.00. Członków Kół Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00.
  7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prb. i dK

b/ w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, prb.

1. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Teresa Wójtowicz, Alicja Dziwisz, Leszek Kosior i Krystyna Witkowska; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….