lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

1.    Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Daniela – misjonarza z Ukrainy, z parafii Bałta. Wspomóżmy hojnym groszem dzieła Boże, które realizowane są przez jego osobę . Pamiętajmy o tym, że szczodrość pozwala nam zbierać skarby w niebie.

2.    W czwartek, 13 sierpnia o godz.18.00 Nabożeństwo Fatimskie.

3.    W sobotę 15 sierpnia przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjną. Podczas każdej Mszy, poświęcenie ziół.

4.    W przyszłą sobotę o godz. 10.00 nasi Legioniści wraz z gośćmi z parafii Turka , będą przeżywać coroczne święto Acies – odnawianie  swoich przyrzeczeń legionowych, serdecznie zapraszamy na tę uroczystą liturgię.

5.    W przyszłą niedzielę żegnamy s. Małgorzatę – organistkę. Wyrusza na nową placówkę zakonną. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00.

6.    Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na „Dziękczynienie w Rodzinie”. Po drodze nocleg w Licheniu. Wyjazd w piątek 04 sierpnia. Zapisy i informacje o p. Grażyny Kolasińsliej lub w zakrystii.

7.    Zapowiedzi przedślubne: 

a)    Zygmunt Andrzej Jasiński kawaler z parafii Trawniki i Natalia Katarzyna Mirosław, panna z parafii tutejszej

     Jeśli ktokolwiek wie o przeszkodach kanonicznych uniemożliwiających w/w nupturientom zawarcie małżeństwa, obowiązany jest w sumieniu do powiadomienia o nich niezwłocznie proboszcza zgodnie z kan. 1066 i 1069 Kodeksu Prawa Kanonicznego.

8.    W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a)    w poniedziałek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

b)    we wtorek wspomnienie św. Klary, dziewicy

c)     w piątek wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe, prezbitera i męczennika

d)    w sobotę uroczystość Wniebowzięcia N.M. Panny

6.    W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli po nagrodę do Pana: Janina Jaczyńska, Daniela Kardas, Genowefa Kulig, Stanisława Mizińska; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła:  wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...