1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, intencje można składać do zakrystii przed Mszą świętą. Procesja różańcowa po Mszy św.
  2. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Św. 10.00, 11.30 i 13.00.
  3. Dziś po wyjściu z Kościoła chciejmy wesprzeć Mają naszą Parafiankę. Maja od urodzenia cierpi na szereg chorób, samodzielnie nie siedzi i nie chodzi. Czeka Ją skomplikowana operacja w Warszawie, dzięki której w przyszłości ma szansę chodzić. Termin operacji wyznaczony jest na 30 września tego roku a koszt to 140 tysięcy złotych. Dzięki osobom wielkiego serca zebrano już 93 tysiące. Brakuje jeszcze 56 tys. Rodzina prosi o wsparcie.
  4. W przyszłą niedzielę o 15.00 spotkanie Rodziny Bł. Edmunda Bojanowskiego.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć podręczniki do religii do szkoły podstawowej.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11:30 odbędzie się Rocznica I Komunii Świętej, spowiedź w piątek o godz. 18:30 .
  7. W piątek 18 września w naszej parafii rozpoczniemy jesienny kurs przygotowania do Sakramentu Małżeństwa - spotkania w piątki o godz. 19:00
  8. Zapowiedzi przedślubne:
  9. Marcin Mateusz Derlikiewicz, z parafii tutejszej i Magdalena  Anna Galińska, z Lublina, z parafii „Św. Andrzeja Boboli”

Jeśli ktokolwiek wie o przeszkodach kanonicznych uniemożliwiających w/w nupturientom zawarcie małżeństwa, obowiązany jest w sumieniu do powiadomienia o nich niezwłocznie proboszcza zgodnie z kan. 1066 i 1069 Kodeksu Prawa Kanonicznego.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  2. w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. we wtorek wspomnienie N.M.P. Bolesnej.
  4. w środę wspomnienie Św.Kroneliusza i Św.Cypriana.
  5. w piątek Święto Św. Stanisława Kostki
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli po nagrodę do Pana: + Barbara Stefaniak i Małgorzata Żukiewicz; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….