lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

 1. Dzisiaj żegnamy ks. Przemka Warmińskiego. Dziękujemy mu za wspaniałą pracę i posługę w naszej parafii. Ks. Przemek powraca do swojej włocławskiej diecezji.
 2. W środę, 23 lipca, o godz. 18.00, młodzież a naszej parafii przyjmie z rąk bpa Adam Baba, sakrament bierzmowania.
 3. Biskupi zgromadzeni na 389 Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej podjęli jednogłośną decyzję o tym, że z dniem 20 czerwca, zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.
 4. W ostatnim czasie zakupiliśmy dla parafii dwa nowe mikrofony: ołtarzowy i na ambonę, dwa bezprzewodowe mikrofony, końcówkę mocy do wzmacniacza, zamontowaliśmy głośniki zewnętrzne i kolejną kamerę. Koszt tych inwestycji to ponad 10 000 złotych. W przyszłym miesięcy musimy wymienić w części mieszkalnej Sióstr 18 okien, które nie spełniają już jakichkolwiek standardów. Koszt tego przedsięwzięcia to bez mała 30.000 złotych. Dziękuję z góry za waszą hojność.
 5. Taca w przyszłą niedzielę na potrzeby remontowo-budowlane w parafii.
 6. Centrum dziennego pobytu dla seniorów, przy naszej parafii ogłasza nowy nabór. Jest jeszcze pięć wolnych miejsc. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 7. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w sobotę, 26 czerwca o godz. 17.00 na modlitwę Różańcową, a 27 czerwca o godz.16.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny, TV TRWAM, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.
 8. Dziękujemy serdecznie za ofiary, które wpłynęły na konto parafialne.
 9. Otwarto zapis dla chętnych na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w dniach 30 czerwca – 2 lipca br. Osoba do kontaktu – p. Bożena Bańka t. 695500196.
 10. 28 czerwca o godz. 19.00, księgarnia św. Pawła, przy ul. Królewska 6, zaprasza na spotkanie z s. Benedyktą K. Bauman i na koncert chóru Gospeople. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
 11. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ w poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, z.

b/ w czwartek, uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela: Msza św. o 6.45, 9.00      i 18.00.

 1. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Marianna Sponarewicz; módlmy się w jej intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...