lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

 

  1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
  2. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia. Zapisy do 15 lipca. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl. W parafii lub przez stronę internetową pielgrzymki można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”.
  3. Zapowiedzi przedślubne: czytane w kościele wywieszone w gablocie
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

a/ w poniedziałek, wspomnienie Św. Brunona Z Kwerfurtu

b/ we wtorek Sw. Andrzeja Świerada i Benedykta

c/ w czwartek Św. Bonawentury
d w pątek N.M.P. z Góry Karmel

5. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++Włodzimierz Barszczuk, Anna Piwowar, Zofia Mróz, Igor Butrymowicz, Janina Niedziałek, Zofia Mróz, Leszek Teodorowicz, Róża Serafin, Anna Lipiec; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

 

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...