Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tatary/ftp/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Wielkanocna
 
lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

V Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019

 1. Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na koncert grupy muzycznej „Laudans”. Zespół pochodzi z Białorusi, będzie wykonywać religijne utwory w języku polskim i białoruskim.
 2. Jutro o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii, przyjmie z rąk ks. Arcybiskupa Stanisława sakrament bierzmowania. Serdecznie zapraszamy na Liturgię.
 3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii o godz. 11.30, uroczystość I Komunii Świętej, serdecznie zapraszamy.
 4. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy was do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie: darna100.pl
 5. Zapraszamy do udziału w Nowennie Pompejańskiej o Świętość Rodzin. Modlimy się od 26 maja do 18 lipca w naszych domach, w kręgu naszych rodzin, jako Kościół Domowy.
 6. Ofiary zbierane do puszek przez cały miesiąc maj, przeznaczone są na „Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
 7. W piątek, 24 maja, o godz. 19.00, kolejne spotkanie w ramach „Kursu przedmałżeńskiego”.
 8. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Na zakończenie nabożeństwa będziemy modlili się Suplikacjami, przepraszając Maryję za profanację i obrażanie jej Jasnogórskiego wizerunku kolorami środowisk homoseksualnych.
 9. Młodzież naszej parafii szkolną i studencką, zapraszamy 01 czerwca na „Ogólnopolskie Spotkanie Młodych” w Lednicy. Wyjazd 30 maja o 23.00, powrót 02 czerwca w godzinach porannych. Zapisy w zakrystii i u s. Adaminy. Koszt wyjazdu 110 złotych.
 10. W tym tygodniu patronują nam:
 11. w piątek: NMP Wspomożycielki Wiernych, wspomnienie
 12. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Zofia Mazaś, Leszek Bajda, Irena Maksymiuk, Weronika Ładniak i Lucyna Celińska ; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...