lub przelew tradycyjny: Parafia Rzym-kat. pw. MB Królowej Polski w Lublinie, bank: SKOK CHMIELEWSKIEGO w Lublinie, nr konta: 84 7061 0006 0610 4151 6204 0001

VI Niedziela Wielkanocna

26 maja 2019

 1. Dziękujemy s. Antoninie za świadectwo, o misji i posłudze w Crikoje /Krikoje/, w Rumunii. Wesprzemy działalność Sióstr hojną jałmużną, przy wyjściu z kościoła.
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Msza św. w I rocznicę Komunii Św., serdecznie zapraszamy.
 3. W przyszłą niedzielę odpowiemy na prośbę abp-a Stanisława Budzika i ofiary złożone do puszek przeznaczymy na pomoc, którą organizuje Caritas naszej diecezji, dla poszkodowanych przez trąbę powietrzną w gminie Wojciechów.
 4. W przyszłą niedzielę spotkanie Rady Parafialnej o godz. 18.00.
 5. Młodzież naszej parafii szkolną i studencką, zapraszamy 01 czerwca na „Ogólnopolskie Spotkanie Młodych” w Lednicy. Wyjazd 30 maja o 23.00, powrót 02 czerwca w godzinach porannych. Zapisy w zakrystii i u s. Adaminy. Koszt wyjazdu 110 złotych.
 6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po porannej Mszy św. O godz. 9.00 Msza św. w intencji Róż Różańcowych i ich rodzin wraz z konferencją formacyjną.
 7. Organizowana jest jednodniowa pielgrzymka do Strachociny – sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Wyjazd 08 czerwca, koszt 75 złotych. Zapisy u p. Grażyny Kolasińskiej lub w zakrystii.
 8. Zapraszamy do udziału w Nowennie Pompejańskiej o Świętość Rodzin. Modlimy się od 26 maja do 18 lipca w naszych domach, w kręgu naszych rodzin, jako Kościół Domowy.
 9. W piątek, 31 maja, o godz. 19.00, kolejne spotkanie w ramach „Kursu przedmałżeńskiego”.
 10. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 4-5 lipca. Zawieziemy do Częstochowy PARAFIALNĄ KSIĘGĘ ODDANIA MATCE BOŻEJ. Prosimy o dokonania wpisu do księgi: zawierzyć macierzyńskiej opiece Maryi możemy całe rodziny lub osoby indywidualne. Aktu oddania Matce Bożej dokonamy uroczyście w imieniu wszystkich osób wpisanych do księgi, na Jasnej Górze. Tam również w archiwach pozostanie złożona nasza księga. W każdy pierwszy piątek każdego miesiąca o 15.30 odprawiana jest w kaplicy MB Jasnogórskiej Msza św. w tej intencji. Wyjazd w czwartek 4 lipca o godz. 7.30, powrót w piątek 5 lipca w godzinach wieczornych. Koszt pielgrzymki wraz z kosztami transportu, noclegiem i wyżywieniem – 180 złotych od osoby. Zapisy w zakrystii.
 11. W tym tygodniu patronują nam:
 12. w środę: św. Urszula Ledóchowska, dziewica, wspomnienie
 13. w piątek: Nawiedzenie NMP, święto
 14. w sobotę: św. Justyna, wspomnienie
 15. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana: ++ Anna Mazuruk, Marek Chabior, Marta Kosowska, Anna Duda i Henryk Kwiecień; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….

Kalendarz liturgiczny

Słowo na niedzielę

Ostatnio dodane...